Aston Martin w Polsce

Do końca roku w Warszawie powstanie salon Astona Martina. To obok Ferrari druga ekskluzywna marka, która w tym roku otwiera swoje przedstawicielstwo w Polsce   

W tym celu powołano nową spółkę, która będzie odpowiedzialna za dystrybucję i serwis samochodów tej firmy w naszym kraju.

Od 1913 roku do dzisiaj upłynęło już blisko 100 lat - mówi Marcin Dąbrowski, Wiceprezes Zarządu AML Polska. Jesteśmy dumni, że setne urodziny Aston Martin będziemy mogli świętować w Polsce w naszym oficjalnym przedstawicielstwie.

Nie ma drugiej marki na świecie, która w tak wyjątkowy sposób potrafi połączyć sport i elegancję. Bogata historia i tradycje sportowe, poparte osiągnięciami na torach wyścigowych, legenda najsławniejszego z agentów 007 i wreszcie jedyne w swoim rodzaju samochody takie jak Aston Martin One 77 będą już wkrótce na wyciągnięcie dłoni polskich klientów. Tych najbogatszych. Bo najtańszy Aston V8 Vantage będzie kosztował ponad 500 tys. zł, a za supersportowy wóz Bonda, model DBS trzeba zapłacić ponad milion zł.

Mamy już w Polsce oficjalne przedstawicielstwa Porsche, Bentleya, Maybacha, będziemy mieli  Ferrari, Astona Martina. Z wielkich motoryzacyjnego świata brakuje przede wszystkim przedstawicieli koncernu VW, czyli Lamborghini i Bugatti. Niecierpliwi mogą zwrócić się o pomoc do rajdowego mistrza Leszka Kuzaja, który z pomocą firmy Kuzaj Dream Cars spełnia motoryzacyjne marzenia.   

Szczepan Mroczek, źródło: Samar

Powrót tylnonapędowego Lamborghini - ZOBACZ TUTAJ

Valentino Balboni i Lamborghini na jego cześć

Samochodem po Europie - PORADNIK

Samochody: Aston Martin - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA