Kit dla nowej Astry

Na pierwszy rzut oka, Astra po zabiegach kosmetycznych w salonie Irmschera niewiele różni się od wersji produkcyjnej. Jednak wbrew pozorom, nadworny tuner Opla całkiem solidnie przyłożył się do swojego zadania

Jeśli chodzi o zmiany zewnętrzne, zauważyć można między innymi: przeprojektowany przedni zderzak z nowym grillem, bardziej agresywne progi, większy spojler nad tylną szybą oraz dyfuzor w tylnym zderzaku. Sportowy charakter auta mają również podkreślać nowe końcówki układu wydechowego oraz osiemnastocalowe felgi aluminiowe. Dla najodważniejszych klientów, Irmscher oferuje felgi w rozmiarze dwudziestu cali. Auto otrzymało również nowe, obniżające o 30 mm sprężyny.

Tuner zadbał też o wnętrze Astry . Fotele, tapicerka drzwi oraz podłokietnik w tunelu środkowym zostały pokryte bydlęcą skórą, a niektóre detale, jak chociażby nakładki pedałów, detale w desce rozdzielczej i drzwiach zostały zamienione na ich aluminiowe odpowiedniki.

Zestaw Irmschera pojawi się w sprzedaży w połowie września, czyli dokładnie kilka dni po oficjalnej premierze czwartej generacji Astry we Frankfurcie.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Moc silników w nowej Astrze - ZOBACZ TUTAJ

Opel Astra

Samochodem po Europie - PORADNIK

Samochody: Opel Astra - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.