Jesteś kibicem? Kupuj taniej

Nie tylko na rynku używanych samochodów zdarzają się okazje. Sprawdź, jakimi promocjami kuszą aktualnie dealerzy i ile można zaoszczędzić przy kupnie nowego auta

Opel

Axel Wierdemann

Warszawski dealer Opla i Chevroleta Nivette przygotował niecodzienną promocję dla kibiców CWKS Legia Warszawa. Ważna Karta Kibica Legii to 5% rabatu na zakup nowego Opla lub Chevroleta.

Kia

Trwa wyprzedaż rocznika 2008 aut koreańskiego producenta. Na zeszłoroczną gamę Carensa obowiązuje 13 800 zł rabatu, na Sportage - 4 600 zł, a do Sorento otrzymamy nawigację satelitarną w standardzie.

Nissan

Promocja obowiązuje na tegoroczne egzemplarze Nissanów . Micrę w wersji I-Way kupimy taniej o 2 300 zł. Wszystkie odmiany Tiidy przeceniono o 7 800 zł, Qashqai w wersjach Visia, Acenta, I-Way, Tekna o 2 000 zł, Note w wersjach Acenta, I-Way, Tekna o 6 800 zł, a Note Visia o 3 000 zł. Wszystkie X-Trail'e są tańsze o 4 000 zł, Pathfindera o 14 000 zł, a na Navarę obowiązuje 11-procentowy rabat.

Dodatkowo do Micry Visia i I-Way, Tiidy, Qashqaia i Note'a w wersji Visia, Acenta i Tekna otrzymamy bezpłatny pakiet ubezpieczenia w Hestii.

Ford

Ford aktualizuje listę obowiązujących rabatów. Fusiona kupimy taniej o 2 tys. zł, Mondeo o 7 tys. zł, C-Max'a w promocyjnych wersjach wyposażenia X o 4 tys. zł, S-Max'a i Galaxy o 5,3 tys. zł, a Kugę o 3,6 (benzyna) lub 8,6 tys. zł (diesel).

Marcin Sobolewski

Posłuchaj nowego Audi TT RS

Jak napisać dobre ogłoszenie? - ZOBACZ TUTAJ

Wygraj wakacyjne gadżety - konkurs - ZOBACZ TUTAJ

Więcej o: