Świat Motocykli 9/09

W kioskach pojawił się właśnie najnowszy numer miesięcznika dla miłośników dwóch kółek. Zobaczcie co tym razem przygotowała dla Was redakcja Świata Motocykli

W dziale Premiera możecie przeczytać o KTM RC8 z dodatkowym "R" w nazwie. "RC8 i tak nie sposób było nazwać łagodnym motocyklem, a Austriacy przygotowali jeszcze pikantniejszą wersję tego modelu". Znajdziecie też prezentację pięknego Triumpha Rocket III Touring oraz stuningowanego Suzuki Intrudera 750.

7 motocykli uniwersalnych. Często słyszy się: "Chcę kupić nowego sprzęta - ekonomicznego, zwrotnego w mieście, wygodnego w trasie"... Którego wybrać, gdy w kieszeni mamy 30 tys. zł? Redakcja postanowiła odpowiedzieć na to pytanie.

Miłośnicy motocykli zabytkowych, będą mogli przeczytać o Harleyu-Davidsonie z 61 z 1924 r. Na łamach miesięcznika znajdziecie również test quada Hondy - TRX 420, oraz dwóch skuterów: uniwersalnego SYM Citycom 300i oraz usportowionego Rometa Ogara 900R. Do działu Motocykl Używany natomiast trafiła w tym miesiącu skromna, ale jak się okazało - zaskakująco atrakcyjna Honda CBF 500.

Poza tym stałe punkty programu, czyli: wiadomości ze świata sportu, informacje o zlotach i imprezach oraz relacje z wypraw. W tym numerze Świat Motocykli zaprasza w Himalaje.

Pełny spis treści najnowszego numeru możecie znaleźć tutaj .

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe modele Harleya - ZOBACZ TUTAJ

Motocykl kontra samochód

Motocykle: Suzuki Bandit - ogłoszenia

Więcej o: