Impreza z kratką

Tegorocznym symbolem walki z samochodowymi kratkami stało się Porsche Cayenne. Teraz fiskus będzie mógł sięgnąć także po przykład 265-konnej Subaru Imprezy WRX z homologacją ciężarową

Resort finansów planuje położyć rękę na tańszych firmowych samochodach i paliwie. Tymczasem w salonach debiutują kolejne modele, od których można odliczyć VAT. Pisaliśmy o tym kilka tygodni temu. Na Moto.pl znajdziecie również polską ofertę samochodów z homologacją ciężarową . Jak widać po opublikowanych niedawno wynikach sprzedaży aut w Polsce za pierwsze 6 miesięcy, auta z kratką są coraz popularniejsze. W maju sprzedano ich ok. 2000, w czerwcu już 3400 szt.

Do oferty aut z kratką dołącza legenda rajdowych tras - Subaru Impreza . W wersji ciężarowej mieści 5 osób i 500 kg ładunku. W cenniku zabrakło tylko najmocniejszej wersji WRX STI. Na pocieszenie importer pozostawił w cenniku nieco słabszego WRX'a. W tej odmianie 2,5-litrowy bokser rozwija 265 zamiast 300 koni, a auto nie ma aktywnego centralnego dyferencjału DCCD.

Ceny Subaru Imprezy z kratką startują od 63 105 zł netto.

Marcin Sobolewski

800 godzin produkcji Subaru Open Class STI

Co za gość! Rozbił Subaru - ZOBACZ TUTAJ

Samochodem po Europie - poradnik - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.