Subaru Legacy zmierza do Europy

Chociaż wszyscy już wiemy, jak wygląda najnowszy model Subaru Legacy, ale nadal oczekujemy na jego europejską premierę. Nastąpi ona podczas wrześniowego salonu samochodowego we Frankfurcie.

Subaru Legacy piątej generacji zmierza do Europy wielkimi krokami. Już we wrześniu we Frankfurcie nad Menem będzie go można zobaczyć po raz pierwszy w specyfikacji europejskiej. Zmiany nie są duże w stosunku do amerykańskiego Legacy, powstającego w Lafayette w stanie Indiana. Z zewnątrz odróżnimy je od siebie po innych zderzakach i po większych w europejskiej wersji lusterkach zewnętrznych, mieszczących kierunkowskazy.

Nowe Legacy jest większe od poprzednika oferując więcej miejsca wewnątrz pojazdu. To czego może brakować w nowej generacji, to bezramkowe szyby w drzwiach bocznych. Nie zabraknie za to mocnych silników w układzie bokser. Na początek można sie spodziewać benzynowych jednostek 2.0 (150 KM) i 2.5 (177 KM) oraz diesla 2.0 (150 KM). W późniejszym czasie powinien dołączyć do nich sześciocylindrowy boxer. Więcej szczegółów na temat nowego Subaru już wkrótce.

Marcin Lewandowski

Jak doprowadzić ją do ekstazy w aucie?

Najlepsze Imprezy są w Japonii - ZOBACZ TUTAJ

Konkurs: samochodem po Europie - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Samochody: Subaru Legacy - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.