Frankfurt 2009 | E klasa kombi - oficjalne zdjęcia

Pokazywaliśmy już Wam ten samochód, ale w wersji miniaturowej. Dziś Mercedes oficjalnie zaprezentował jak będzie wyglądało kombi, które do europejskich salonów trafi w listopadzie

Publikacji zdjęć nie towarzyszy żadna informacja prasowa, ale z tego co do tej pory wiadomo, nowa E Klasa kombi ma być podobno zaledwie o pół centymetra dłuższa od obecnie dostępnego modelu. To oznacza, że ilość miejsca dla pasażerów i pojemność bagażnika nie ulegną większym zmianom. Będzie to więc w dalszym ciągu potężne 690 litrów, które po złożeniu foteli można zamienić na 1950. Klapa bagażnika, jak i roleta w środku będą sterowane elektrycznie w każdej, nawet najsłabszej wersji wyposażenia. Natomiast opcjonalnie będzie można wyposażyć E Klasę w trzeci, dwuosobowy rząd siedzeń.

Auto będzie dostępne z takimi samymi silnikami, z jakimi oferowana jest wersja sedan. Jak widać na zdjęciach, samochód będzie można zamówić również z napędem 4Matic. Więcej szczegółów zostanie najprawdopodobniej opublikowana na dniach. Jeśli nie, będziemy musieli poczekać do oficjalnej premiery Mercedesa podczas salonu samochodowego we Frankfurcie.

Podoba Wam się nowe kombi od Mercedesa, czy uważacie, że to stylistyczna porażka? Zapraszamy do komentowania.

Jan Kopacz

Mniejsze silniki w E klasie - ZOBACZ TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE:

Audi A6 - test wideo

Samochody: Mercedes E Klasa - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.