Forza 3 vs Gran Turismo 5

W ubiegłym tygodniu przybliżyliśmy Wam Forzę Motorsport 3 i Gran Turismo 5. Jeszcze w tym roku gry ukażą się na sklepowych półkach, a fani "samochodówek" od dawna ostrzą sobie na nie zęby. Kto wygra ten pojedynek gignatów?

Forza Motorsport 3 to oferta Microsoftu dla użytkowników konsoli Xbox 360. Sto torów, czterysta aut i grafika bardziej przypominająca rzeczywistość niż komputerowe twory ( więcej informacji ). Polyphony Digital nie pozostaje dłużna i fanom kultowej serii Gran Turismo obiecała, że w tym roku pojawi się piąta część gry ( dowiedz się więcej ). Pozwoli zasiąść za kierownicą ponad 800 aut.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie podobnych screenów. Z lewej strony - Gran Turismo 5, z prawej - Forza Motorsport 3. Wybierzcie, która z gier prezentuje się lepiej na ekranie. Forza 3 wyróżnia się lśniącymi, dopracowanymi karoseriami, a w Gran Turismo zwraca uwagę świetnie odwzorowane otoczenie jazdy. Wszystko okaże się dopiero po premierze, kiedy będziemy mogli przekonać się o grywalności obydwu tytułów.

Marcin Sobolewski

Misiaki kontra mobilki - ZOBACZ TUTAJ

Audi A6 - test - WIDEO

Wygrywaj wakacyjne gadżety - konkurs - ZOBACZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.