Nowy Jaguar XJ szokuje

Na początku czerwca pokazaliśmy Wam jak najprawdopodobniej będzie wyglądała flagowa limuzyna brytyjskiej marki. Premiera odbędzie się dziś, ale do sieci wyciekły już pierwsze zdjęcia. Dyskusje na temat nowej stylistyki Jaguara XJ są nieuniknione - zobaczcie sami

Wizja Car Magazine, o której pisaliśmy tutaj , oraz spekulacje na temat silników niewiele różnią się od tego, co dziś przeciekło do internetu. Na dalsze szczegóły techniczne i więcej zdjęć musimy poczekać do wieczornej prezentacji samochodu w londyńskiej Saatchi Gallery.

Nowy Jaguar XJ - pierwszy film

Jednak najważniejsze już mamy - mało prawdopodobne jest, by coś mogło zaskoczyć nas jeszcze bardziej, niż te trzy zdjęcia z przecieku. A może właściwie jedno - to, na którym widać Jaguara XJ od tyłu, przód jest całkiem w porządku. Być może to tylko kwestia zdjęć i auto wygląda dużo lepiej na żywo, ale mimo wszystko, po Jaguarze spodziewaliśmy się dużo dużo więcej. Z tyłu auto wygląda, jakby zostało zaprojektowane w Korei pod koniec lat 90.

A może jednak się mylimy i według Was Jaguar wreszcie wygląda, jak nowoczesne luksusowe brytyjskie auto na miarę XXI wieku. Zapraszamy do komentowania, bo rzeczywiście jest o czym dyskutować.

Jan Kopacz

Limonkowy Jaguar XKR specjalnie na Goodwood - ZOBACZ TUTAJ

Galeria zdjęć Jaguara XFR - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Jaguar XJ - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.