Najnowsze Hyundaie w Warszawie

Już jutro w Pałacu Kultury otwarta zostanie wystawa Korean Products Show 2009 prezentująca dokonania koreańskich firm. Jednym z wystawców będzie Hyundai - jest więc okazja, by na żywo obejrzeć najnowsze modele marki

Hyundai pokaże pięć samochodów. Zdecydowanie najciekawszym z nich jest model ix-onic - auto koncepcyjne, dzięki któremu możemy zobaczyć w jakim kierunku zmierza stylistyka samochodów marki. Na bazie tego prototypu powstanie następca obecnego Tucsona . Jeśli ktoś lubi być na bieżąco z nowościami motoryzacyjnymi, powinien udać się na wystawę choćby dla tego samochodu. 

Pozostałe modele, które pokaże Hyundai, dostępne są w sprzedaży, więc nie wzbudzą już raczej takiej ciekawości. Będzie wśród nich "zielona" wersja i30 Blue z oszczędnym silnikiem wyposażonym w system Start&Stop oraz wersja kombi tego modelu. Nie zabraknie też najnowszego, flagowego SUV -a - ix55 z mocnym, trzylitrowym dieslem V6 o mocy 240 KM i momencie obrotowym 451 Nm już przy 1750 obr/min. Nowością na polskim rynku, którą również będzie można obejrzeć w Pałacu, będzie model i20 - auto z segmentu B.  

Oprócz Hyundaia, na wystawie będzie można zobaczyć także stoisko Kii - więcej informacji znajdziecie tutaj . Również tam zostanie pokazany koncept - model No3 . Wszyscy ciekawi koreańskich marek i najnowszych aut mogą odwiedzać wystawę 7 i 8 lipca w godzinach 10-17. Wstęp wolny. 

Jan Kopacz

Hyundai i30 CW - jak w niebie - TEST

Hyundai Genesis Coupe w wersji wyczynowej - WIDEO

Samochody: Hyundai i30 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.