Porsche Panamera - wielka galeria

Tym razem galeria nie ograniczy się tylko do zdjęć samochodu. Porsche przygotowało ofertę dodatkowych akcesoriów do Panamery. Ulubieńcy gadżetów znajdą w nich coś więcej niż koszulkę polo i czapeczkę

Cokolwiek napiszecie o designie Panamery , w przypadku oferty akcesoriów ekipa z Porsche Design stanęła na wysokości zadania. Niektóre z nich nie mają nic wspólnego ze swoim imiennikiem, ale fani modelu znajdą dla siebie coś więcej niż koszulkę polo i czapeczkę z logo Porsche.

Do katalogu trafiły damskie i męskie zegarki, bluzy, a nawet dziecięce ubranka. W podróży przyda się szczególnie zestaw walizek, kolorem dopasowanych do lakierów Panamery . Porsche zrezygnowało z tradycyjnego, skórzanego wykończenia na rzecz aluminium i poliwęglanu. Inne analogie do czterech kółek? Dostępu do lekkiej walizki broni specjalny zamek. Kilka dostępnych rozmiarów idealnie mieści się w bagażniku 4-drzwiowego Gran Turismo z Zuffenhausen.

Sprzedaż Panamery startuje 12 września. Z czasem do silnika 4.8 V8 o mocy 400 koni, dostępnego z napędem na tylną lub obie osie, oraz do 500-konnego turbo napędzającego cztery koła dołączy najsłabsza wersja V6 oraz hybryda. A czy Wy zamienilibyście konwencjonalne limuzyny spod znaku Audi, BMW, Mercedesa i Maserati na 4-drzwiowe coupe od Porsche ? Zapraszamy do galerii .

Marcin Sobolewski

Kupujemy Panamerę - ZOBACZ TUTAJ

Panamera oficjalnie - WIDEO

Samochody: Porsche - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.