BMW serii 7 na sportowo

Zapewne inaczej BMW wyobrażało sobie premierę nowego pakietu stylistycznego dla serii 7. Jednak każda marka ma swoich zagorzałych miłośników, dla których polowanie na gorące newsy jest istotą życia...

Jako, że jest to nieoficjalny wyciek, niewiele można powiedzieć o ewentualnych nowinkach mechanicznych. Póki co producent milczy temat zdjęć, które wczoraj pojawiły się w sieci. Z dużym prawdopodobieństwem można jednak założyć, że nie jest to wersja M luksusowej limuzyny, a jedynie auto wyposażone w sportowy pakiet stylistyczny.Jak widać, styliści BMW zaprojektowali dla "siódemki" nowe zderzaki, które dodatkowo ozdobili wstawkami z aluminium. Auto otrzymało także nowe felgi.

Jeśli chodzi o wnętrze, dużo nie da się wywnioskować z pojedynczego zdjęcia. Nietrudno jednak zauważyć nową kierownicę, charakterystyczną dla sportowych modeli opatrzonych literką M oraz aluminiową listwę biegnącą przez całą szerokość deski rozdzielczej.

Skoro zdjęcia pojawiły się już w sieci, raczej nie trzeba będzie długo czekać na oficjalną informację BMW. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, nie omieszkamy Was o tym poinformować.

Bartosz Sińczuk

BMW poprawia swoją "szóstkę" - ZOBACZ TUTAJ

BMW X5M - WIDEO

Samochody: BMW 750 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.