Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane

Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl

Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych KRAK, 25-28 czerwca, Kraków

Rajd zabytków to nie tylko szansa zobaczenia na drodze perełek motoryzacji wyprodukowanych do 1978 roku, ale i zwiedzanie klasztoru w Czernej oraz konkurs elegancji, organizowany na krakowskim rynku.

Szczegóły i zgłoszenia:  pzm.pl

66. Rajd Polski, 25-28 czerwca, Mikołajki

Gratka dla fanów sportów motorowych. Odcinki specjalne zostały rozmieszczone pomiędzy Mikołajkami, Giżyckiem, Oleckiem i Orzyszem. Więcej informacji na Moto.pl w harmonogramie rajdu i poradniku kibica .

rajdpolski.pl

Salon Motoryzacyjny Motomania, 26-28 czerwca, Łódź

Motomania to pierwsza łódzka wystawa samochodów, motocykli i quadów. Dla fanów czterech i dwóch kółek przygotowano też ofertę akcesoriów, sprzętu car audio i pokazy tuningowe . Przy okazji imprezy odbędzie się zlot Jaguarów .

mtl.lodz.pl/motomania

Gran Turismo Polonia, 27 czerwca-2 lipca, Poznań

Ten weekend będzie niesamowitą okazją zobaczenia na poznańskim torze samochodów, które znamy z plakatów i rozkładówek gazet motoryzacyjnych. Do stolicy Wielkopolski zjadą się z Europy amatorzy i bardziej doświadczeni kierowcy, doskonalący swoje umiejętności za kierownicą sportowych maszyn.

gt-polonia.pl

VI Małopolski Piknik Lotniczy, 27-28 czerwca, Kraków

Na historycznym lotnisku Rakowice - Czyżyny w weekend wystąpią światowej słaby piloci akrobacyjni, prezentujący wspaniałe samoloty i śmigłowce. Tegoroczny piknik obrodzi też w reprezentację krajowych maszyn i pokaz NATO Live z okazji 60-lecia Sojuszu Północnoatlantyckiego. 

pikniklotniczy.krakow.pl

III Runda Mistrzostw Polski Supermoto, 27-28 czerwca, Poznań

supermoto.plsupermoto.pl fot. Adrian Matracki

Miłośników skuterów i supermoto zapraszamy na poznański Tor Kartingowy do obejrzenia jedynej w tym roku rundy tych widowiskowych zawodów. Impreza odbywa się częściowo na torze asfaltowym, a częściowo na terenowym, z naturalnymi przeszkodami. Swój udział zapowiedziało 70 zawodników.

supermoto.pl

Marcin Sobolewski

Goodwood - igrzyskami bogów - ZOBACZ TUTAJ

Uwaga! Conrado Moreno w Ferrari - WIDEO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.