Stig zdjął kask!

Był już podobno Damonem Hillem, Julianem Baileyem, Russem Swiftem, Timem Schrickiem i Benem Collinsem. Przez chwilę miał być nawet ojcem Hilla, zmarłym tragicznie w 1975 roku... Teraz poznaliśmy kim naprawdę, oficjalnie i bezsprzecznie jest Stig. Tylko czy na pewno?

W pierwszym odcinku 13. serii Top Gear stała się rzecz niesłychana. Jeremy Clarkson oficjalnie pokazał całemu światu kim naprawdę jest Stig. A przynajmniej kim ma być w świadomości widzów i fanów Top Gear. Nie wydaje się Wam jednak, że to mało prawdopodobne, aby jeden z najlepszych kierowców w historii pracował od początku istnienia białego Stiga w brytyjskim programie?

Jest co prawda jeden fakt, o którym wspominano we wcześniejszych programach, a który mógłby potwierdzać, że Stig pochodzi rzeczywiście z Niemiec. Podobno jego lewa brodawka sutkowa ma dokładnie taki sam kształt, jak tor Nürburgring ...

Zobaczcie sami kim jest Stig. Zapraszamy do komentowania - wydaje się Wam, że to prawda, czy kolejne genialne zagranie marketingowe BBC?

Jan Kopacz Zapowiedź 13. serii Top Gear - WIDEO Poprzednie oficjalne zdemaskowanie Stiga - ZOBACZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA