Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane

Szybcy Wściekli, 14 czerwca, lotnisko Ułęż

Impreza dla amatorów lubiących nie tylko sprawdzić swoje umiejętności i auto, ale też udoskonalić technikę jazdy. Formuła łączy teoretyczne wykłady z próbami sprawnościowymi dla uczestników. Łącznie ponad 30 km jazdy z elementami rajdowymi na zamkniętym terenie pod okiem doświadczonym kierowców.

szybcywsciekli.pl

XI Zlot Vectra Klub Polska, 11-14 czerwca, Kazimierz Biskupi

Spotkanie fanów i użytkowników Opla Vectry to nie tylko okazja do wspólnej imprezy i wymiany doświadczeń. Organizatorzy przewidzieli dla gości zlotu konkurencje sportowe, pokazy i konkursy dla najlepiej stuningowanych i utrzymanych egzemplarzy oraz wyścigi na 1/4 mili. Lotnisko Aeroklubu Konińskiego położone jest nieopodal malowniczych jezior i ośrodków w okolicach Ślesina.

forum.vectraklub.pl

VII Zlot Omega Klub Polska, 12-14 czerwca, Bocheniec k. Kielc

Kolejna propozycja dla posiadaczy Opli - tym razem nieprodukowanej już Omegi. Slalom i inne konkurencje zręcznościowe to coś dla kierowców. Po godzinach, z dala od aut zmierzą m.in w rzucie tarczą hamulcową oraz przeciąganiu Omegi.

forum.omegaklub.eu

Bydgoski Rally Sprint & BMW-Challenge, 14 czerwca, Koszalin

fot. agniess.kujawa.org.pl

W niedzielę na torze kartingowym w Koszalinie (Motopark) odbędzie się Bydgoski Rally Sprint. Automobilklub Bydgoski przygotował 5 jak zwykle długich i ciekawych prób sportowych. Na treningi zarezerwowano sobotnie popołudnie. Podczas imprezy wystartuje IV runda BMW-Challenge, a chętni mogą połączyć rywalizację z wypoczynkiem nad morzem.

bmw-challenge.pl

VIII Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Mercedesów, 11-14 czerwca, Kraków

Mercedes-Benz StarDrive Poland 2009 to kolejne spotkanie dla fanów ponadczasowych modeli z gwiazdą na masce i największa tego typu impreza w naszej części Europy. Rok temu najstarszym autem biorącym udział w zlocie był Mercedes Posen z 1912 r. W tegorocznej edycji rajdu udział weźmie 70 załóg z Polski i zagranicy, m.in. modele Stuttgart z 1927 r., jedyny jeżdżący na świecie egzemplarz modelu 200 Roadster Sport z 1936 r., auta z lat 50., 60. i 70. Stawkę zamkną najnowsze oldtimery, np. model W 123 300 D z 1981 r. Nie zabraknie Mercedesa 450 SLC, samochodu rajdowego Sobiesława Zasady i polskich ambasadorów marki, m.in. Agnieszki Radwańskiej i Mateusza Kusznierewicza.

polska.mercedes-benz-clubs.com

Marcin Sobolewski

Gwiazdy nad Mazurami - zlot Mercedesa - ZOBACZ TUTAJ

VIII Zlot MB/8 Club Poland - WIDEO

Samochody: Opel - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.