Nie chcesz płacić, to nie jedź

Jeśli komuś nie odpowiada stan autostrady, to niech jedzie na bezpłatną drogę - mówi Tomasz Niemczyński, prezes spółki Stalexport Autostrada Małopolska. Przymusu jeżdżenia autostradą nie ma

Bardzo ciekawy wywiad znaleźliśmy w katowickiej Gazecie Wyborczej . Można się z niego dowiedzieć, że każdy komu nie odpowiada stan autostrady może wybrać drogę alternatywną. A o korkach spowodowanych remontami wiedzą wszyscy, więc nie ma podstaw do reklamacji. Przypomnijmy tylko, że inaczej uznał sąd, który uniewinnił adwokata, Mariusza Frasa . Mecenas odmówił zapłaty za przejazd zakorkowaną z powodu remontów autostradą.

Według prezesa spółki zarządzającej autostradą A4 korkom w dużej mierze winni są sami kierowcy, którzy jeżdżą... za wolno. Społeczeństwo zaś nie jest przyzwyczajone do płacenia za drogi i dlatego protestuje - to tezy, które można wysnuć z wypowiedzi prezesa spółki zarządzającej autostradą A4.

Dokładnie sprawdziliśmy datę publikacji - żeby mieć pewność, że wywiad nie pochodzi z dalekiej przeszłości, ani że nie jest primaaprilisowym żartem. Niestety - to wszystko prawda.

Polecamy cały wywiad - znajduje się pod tym adresem .

Konrad Bagiński

Nie płać za autostradę! - ZOBACZ TUTAJ

Jak stracić prawo jazdy w 24 sek.? - WIDEO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.