Na tropie odświeżonego Volvo C70

Niewielu producentom udaje się do czasu premiery utrzymać w tajemnicy wygląd nowego modelu. Volvo z pewnością do nich nie należy. Wyposażony w sokoli wzrok oraz telefon z aparatem miłośnik marki, przyłapał w Barcelonie odświeżoną wersję C70

W porównaniu do obecnej wersji C70 , ta po faceliftingu wygląda nieco bardziej zadziornie. Nie trudno zauważyć, że podczas projektowania odświeżonego nadwozia styliści nawiązali do koncepcyjnego S60 , zaprezentowanego na początku roku podczas salonu samochodowego w Detroit. Z przodu pojawiły się nowe, "wyciągnięte" ku tyłowi reflektory, mocniej zaznaczony grill oraz przeprojektowany zderzak. W tylnej części również powiew świeżości - nowe lampy oraz zderzak, a na klapie bagażnika dumnie prezentuje się duży napis Volvo .

Wyglądające na gotowe do produkcji auto, przyłapane zostało w Hiszpanii podczas kręcenia reklamówki. Można się zatem spodziewać, że jego oficjalna premiera odbędzie się niebawem, być może już podczas rozpoczynającego się we wrześniu salonu samochodowego we Frankfurcie.

Bartosz Sińczuk

Pościgaj się Volvo... za darmo! - ZOBACZ TUTAJ

Volvo XC60 crash test - WIDEO

Samochód: Volvo C70 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.