Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane

II Runda Drift Cup 2009 i Men's Day, 5-7 czerwca, Warszawa

fot. drifting.pl fot. drifting.pl

Fanów jazdy bokiem tym razem zapraszamy na warszawskie lotnisko Bemowo. Spragnieni pisku opon i zapachu spalonej gumy będą mogli zabawić się też w miasteczku Men's Day. Organizatorzy pomyśleli o wszystkim, co wywołuje u mężczyzn błysk w oku i dreszczyk emocji - nie tylko o czterech kółkach.

http://www.pfd.org.pl/index_pl.php?id=4 http://www.mensday.pl/

VI Zlot American Eagles Car Club, 5-7 czerwca, Oleśno

fot. amcar.com.pl

Klasyczne amerykańskie krążowniki i sportowe legendy zza Oceanu łączy jedno - niepowtarzalny bulgot widlastej "ósemki". American Eagles Car Club to okazja do obejrzenia unikatowych samochodów i zabawy w rytmie rock & rolla.

http://amcar.com.pl/index.php?s=69&o=katalog_wpisy&id_kat=33&id_wpisu=4610

V Rajd Lotos Baltic Cup, 5-7 czerwca, Gdańsk

5 czerwca ze Starego Miasta w Gdańsku startuje kolejna edycja rajdu o Puchar Lotosu w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rajd Lotos zastąpił Rajd o Puchar Bałtyku, którego pierwsza runda odbyła się w 1961 r., a ostatnia (trzynasta) w 2004 r. Prolog imprezy odbędzie się na stadionie żużlowym GKS Wybrzeże w Gdańsku.

http://www.rajdlotos.pl/

Otwarty Puchar Polski WST Lap Race - Runda II, 6 czerwca, lotnisko Ułęż

fot. wst.org.pl

Lotnisko w Ułężu to doskonałe miejsce dla amatorów szybkiej jazdy i prób zręcznościowych. W sobotę 6 czerwca spotykają się na kolejnym Lap Race, organizowanym przez stowarzyszenie WST. Długie proste, za którymi czają się ciasne zakręty, to nie lada wyzwanie dla hamulców i zawieszenia. Moc nabiera drugorzędnego znaczenia.

http://www.wst.org.pl/events.php?id=17

Rajd Merkury, 5-7 czerwca, Wolsztyn

Wyjątkowy charakter tych eliminacji Mistrzostw Polski nadaje udział ponad 20 załóg osób niepełnosprawnych z całej Polski. Rywalizację zawodników podzielono na kilka dyscyplin rozegranych w okolicach Wolsztyna. Imprezę uświetnią koncerty i wydarzenia kulturalne dla mieszkańców oraz występ znanego w całej Europie driftera, Macieja Polodego.

http://www.powiatwolsztyn.pl/wpisy_1955.html

Marcin Sobolewski

Gwiazdy nad Mazurami - zlot Mercedesa - ZOBACZ TUTAJ

Red Bull X-Fighters i koniec stadionu - WIDEO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.