Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane

Car Wax World Championship, 30-31 maja, Warszawa-Ursus

CWWC2009

Lubisz, gdy lakier Twojego samochodu lśni niczym lustro? Zastanawiasz się, który wosk wybrać, bo wszystkie obiecują to samo - super połysk i najlepszą ochronę? 30 i 31 maja w warszawskim Ursusie odbędzie się największy na świecie test 28 wosków, od najtańszych produktów aż do szwajcarskich wosków za kilkaset euro. Doświadczona ekipa urządzi pokaz na 7 identycznych czarnych Volkswagenach i odpowie na pytania użytkowników.

http://www.cwwc2009.com/4.html

Kia Lotos Cup, 29-31 maja, Poznań

Kia Lotos Cup

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, a zawodniczki i zawodnicy startujący w zawodach z cyklu Kia LOTOS Cup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy. Tym razem przenoszą się na tor w Poznaniu, gdzie zmierzą się w wyścigach liczących po 12 okrążeń. Po pierwszej klasyfikacji liderzy klasy małych Picanto i szybszych cee'dów będą bronili swoich pozycji, a pozostali zawalczą o czołowe miejsca.

http://www.kia-lotos-cup.pl/

Wysokie Obroty na Kia Cup

Orlen Monster Jam, 30 maja, Chorzów

fot. Orlen Monster Jam

Zawody prawdziwych Monster Jam w Polsce! W najbliższą sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmierzą się najpotężniejsze pojazdy sportowe na świecie. Skoki na odległość kilkudziesięciu metrów, efektowne slajdy i szczęk miażdżonej blachy w wykonaniu 10 najlepszych zespołów z USA poprzedzi impreza Pit Party. To jedyna okazja, by oko w oko spotkać się z Monster Truckiem i obsługą techniczną, która serwisuje te czterokołowe bestie. 

http://www.orlenmonsterjam.pl/

Zlot A3-Club, 29-31 maja, Kąkolewo k. Poznania

I Ogólnopolski Zlot Audi A3I Ogólnopolski Zlot Audi A3 fot. A3-Club

Już drugi raz na lotnisku w Kąkolewie spotkają się fani i właściciele obydwu generacji Audi A3 . Kompakty spod znaku czterech pierścieni zmierzą się w wyścigach na 1/4 mili, próbach sprawnościowych i konkursie CarAudio. Specjalną konkurencję zarezerwowano dla pań. Weekendową zabawę zwieńczy sobotnia impreza integracyjna dla wszystkich gości zlotu.

http://www.a3-club.net/zlot/

Motoshow, 30 maja, Gdańsk

To już szósta gdańska edycja Motoshow. W sobotę 30 maja gdańska starówka zamieni się w wielki salon motoryzacyjny. Na Długim Targu stanie kilkadziesiąt najnowszych modeli z trójmiejskich salonów samochodowych. Dla gości przygotowano konkursy, pokazy pierwszej pomocy i zabawę na symulatorach F1.

https://moto.pl/MotoPL/1,88571,6664806,Motoshow_na_starowce_w_Gdansku.html

Marcin Sobolewski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.