Motoshow na starówce w Gdańsku

Najnowsze modele, auta zabytkowe, symulatory wyścigów Formuły 1 , pokazy pierwszej pomocy, konkursy dla najmłodszych. Już w sobotę, 30 maja - Motoshow na starówce w Gdańsku!

To już szósta gdańska edycja Motoshow. W sobotę, 30 maja gdańska starówka zamieni się w wielki salon motoryzacyjny. Na Długim Targu stanie kilkadziesiąt najnowszych modeli z trójmiejskich salonów samochodowych. Ale Motoshow to nie tylko prezentacja tego, co nowe. Na starówce pojawią się również auta zabytkowe.

Odwiedzający będą mogli też poczuć się jak wyścigowi kierowcy, biorąc udział w zabawie na symulatorach wyścigów Formuły 1. Na najmłodszych fanów motoryzacji natomiast będą czekały konkursy i zabawy związane z poznawaniem znaków i nauką zasad ruchu drogowego. Tym starszym poza oglądaniem pięknych samochodów zaproponujemy również szkoleniowe pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dziś do trójmiejskiej Gazety Wyborczej dołączony został specjalny dodatek o targach, wystawcach i ich ofercie. Będzie on również rozdawany podczas sobotniej imprezy.

Oto lista wystawców, którzy pokażą swoje auta:

Auto Plus - autoryzowany dealer Fiata , Alfy Romeo i Lancii

Big Autohandel - autoryzowany dealer Forda

BMG - autoryzowany dealer Chryslera , Mazdy i Mercedesa

Hirsch&Pleszewski - roczne samochody BMW

Intervapo - autoryzowany dealer Peugeot

Motor Centrum - Opel , Saab , Suzuki

Plichta - Skoda , Chrysler

Dream Cars - Klub klasycznych samochodów z USA i Europy

Kart Center - centrum gokartowe w Gdańsku

Patronem medialnym imprezy jest:

Partnerem Targów jest spółka Orlen Oil reprezentowana przez regionalne centrum dystrybucji Platinum Oil Pomorskie Centrum Dystrybucji z Gdańska.

Konrad Bagiński

Ubezpieczenie OC - poradnik - ZOBACZ TUTAJ

Niebo może zaczekać - WIDEO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.