Nowe fotele Abartha

Wygoda na co dzień, mocny uścisk ciała na torze i esencja włoskiego stylu - tego możemy się spodziewać po nowych fotelach spod znaku Abarth i Sabelt

Specjalne fotele " Abarth Corse by Sabelt" po raz pierwszy przetestowali europejscy klienci Ferrari w 200 zastępczych egzemplarzach Abarth 500. Ekskluzywna tapicerka kojarzy się z F430 Scuderia , a kubełkowy kształt foteli nadaje im jednoznacznie sportowy charakter.

Zintegrowane z oparciem zagłówki mają otwory pozwalające na montaż czteropunktowych pasów bezpieczeństwa. Fotele wyposażono w dźwignię składania oparcia, a szkielet i siedzenie wykonano z żywicy z poliestrem z domieszką włókna szklanego. Efekt? Ważą 10 kg mniej niż fotele seryjne. Nie każdy będzie chciał je wymontować i zważyć, ale drogowy test trzymania ciała przy przeciążeniach można przeprowadzić na pierwszym ciaśniejszym zakręcie.

Nowy model foteli dostępny jest w wersji z czarnej skóry Frau i czarnej perforowanej alcantary lub w wersji z czarnej tkaniny technicznej F1. Czerwone szycia oraz srebrne logo skorpiona to wyraz włoskiej dbałości o przyjemne dla oka detale. Już wkrótce fotele te będą dostępne nie tylko w modelach Abartha, ale również w modelach Fiat 500 oraz 3-drzwiowej wersji Fiata Grande Punto .

Marcin Sobolewski

Abarth 500 - ukąszenie skorpiona - ZOBACZ TUTAJ

Abarth 500 - WIDEO

Samochody: Abarth 500 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA