PZU chce ci pomóc

PZU oferuje nowe rozwiązanie dla kierowców. Dzięki stałemu cennikowi usług nie będziemy martwić się, że w razie awarii będziemy musieli zapłacić krocie za holowanie

Nowe rozwiązanie jest częścią całego planu assistance "PZU Pomoc", które gigant ubezpieczeniowy zainaugurował na początku marca. Chodzi przede wszystkim o to, by w razie jakiejkolwiek awarii, cennik usług był jasny i przejrzysty, a klienci nie byli narażeni na często bezpodstawnie zawyżane koszty prywatnych firm holujących. Jedyną podstawą takich działań jest założenie, że kto jest w trudnej sytuacji, będzie w stanie zapłacić wiele, byle tylko szybko uporać się z problemem. 

Dzwoniąc do PZU na numer 0801 102 102 z góry wiemy wszystko - holowanie samochodu osobowego na dystansie do 25 km kosztować będzie zawsze 183 zł brutto. Powyżej tego dystansu będzie trzeba dopłacać - 5,86 brutto za każdy kilometr. W ofercie znajduje się także (o ile to w danym przypadku możliwe) naprawa, zmiana koła, ładowanie akumulatora i szereg innych podstawowych usług nie wymagających specjalistycznych urządzeń dostępnych jedynie w warsztatach. Za taką usługę zapłacimy 219,60 zł. Wszystkie ceny niezależne są od tego czy wykupiliśmy ubezpieczenie komunikacyjne w PZU czy w innej firmie.

Jan Kopacz

Sprawdź kiedy z instalacją LPG możesz wjechać na parking podziemny - ZOBACZ TUTAJ

Tak jeździ Kia Forte - WIDEO

Samochody - ogłoszenia

Więcej o: