LoneStar - samotny jeździec

International pozazdrościł Fordowi modelu F150 w wersji limitowanej Harley-Davidson i sam zapragnął wykorzystać legendę do promocji swojego modelu LoneStar

LoneStar to pokazany w zeszłym roku ciągnik siodłowy inspirowany stylistyką pickupów firmy International z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Charakterystyczny grill pozwolił na połączenie aerodynamiki z klasycznym wyglądem amerykańskich ciężarówek z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, uwielbianym do dziś przez tamtejszych truckerów.

Wersja LoneStar Harley-Davidson idzie jeszcze dalej i oprócz charakterystycznych emblematów legendarnego producenta motocykli , oferuje kilka wyjątkowych zmian, dodatkowo wyróżniających edycje specjalną. Podstawową różnicą są inne reflektory. W wydaniu motocyklowym inspirowane są wyglądem świateł znanym z ciężarówek z połowy ubiegłego wieku. Nadają autu specyficzny wygląd i zwiększają jego atrakcyjność w kategorii "classic".

Kolejnym elementem wyróżniającym tę ciężarówkę jest... osłona przeciwsłoneczna montowana seryjnie. Takich dodatków znajdzie się jeszcze trochę, ale przychylność kierowców z zachodniego wybrzeża powinna zjednać głównie stylistyka tej ciekawej ciężarówki .

LoneStar

Marcin Lewandowski, źródło: International via Autoblog

Pickup Forda w barwach motocyklowej legendy

Samochody: MAN - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.