Arsenal Londyn charytatywnie

Działalność charytatywna największych klubów piłkarskich świata nie jest niczym niecodziennym. Ale sposób w jaki Arsenal postanowił pomóc jednej z brytyjskich fundacji nie jest już taki zwykły, bo do akcji włączył się Citroen.

Francuski producent jest oficjalnym partnerem londyńskiego klubu. We współpracy ze słynnym brytyjskim rysownikiem Geraldem Scarfe'em (odpowiedzialnym między innymi za animacje w filmie Pink Floyd The Wall) i przy odrobinie dobrych chęci Arsene'a Wengera i trzech piłkarzy Citroen C4 znacznie zyskał na wartości, a przy okazji na pewno stał się marzeniem wielu fanów Kanonierów.

Auto pomalowane jest w barwy Arsenalu, znajdują się na nim liczne emblematy klubu i karykatury kluczowych graczy, trenera oraz samego rysownika. C4 nie zostanie zlicytowane, ale będzie można wygrać je na loterii - losowanie odbędzie się podczas jednego z licznych wydarzeń, w których klub przez jeden sezon wspiera wybraną przez siebie fundację (Charity of The Season) . W tym sezonie Arsenal działa na rzecz fundacji Teenage Cancer Trust wspierającej walkę z rakiem atakującym nastolatków.

Żeby stać się szczęśliwym posiadaczem Citroena C4, wystarczy wydać 2 funty na los. 100% dochodu ze sprzedaży zostanie przekazane potrzebującym. Kwota na pewno nie będzie niska...

jk, źródło: Carscoop

Samochody: Citroen C4 - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.