Nissan GT-R kombi?

Od momentu premiery najnowszej generacji Nissana GT-R stało się oczywiste, że powinien to być Twój następny samochód, ale rozsądek każe Ci wybrać rodzinne kombi? Doskonale! Podczas imprezy Nagoya Auto Trends zaprezentowano samochód w sam raz dla Ciebie.

Samochód stworzyła japońska firma tuningowa Kids Heart na bazie ostatniej wersji Nissana Stagea - M35. Produkcję tego, mało u nas znanego, modelu zakończono w 2007r. Oprócz szeregu "obowiązkowych" modyfikacji tuningowych, jak obniżenie zawieszenia, montaż nowych progów czy dołożenie ogromnych felg, auto otrzymało również całkowicie nową "twarz".

W tym miejscu wypada jednak przyznać, że nie jest to pierwsza tego typu operacja przeprowadzona na Nissanie Stagea . Poprzednia jej edycja (WC34) bardzo często poddawana była podobnej modyfikacji, kończąc z "przodem" modelu Skyline R34 GT-R. Wygląda jednak na to, że jest to pierwszy przypadek, kiedy dawcą jest najnowsza generacja Nissana GT-R .

Pozostaje tajemnicą, co kryje się pod maską prezentowanego auta , ale biorąc pod uwagę dbałość z jaką firma dokonała "przeszczepu" można zakładać, że i w przypadku napędu nie decydowano się na półśrodki. Co więcej, nawet produkcyjne wersje Nissana Stagea (M35), dostępne były z całkiem "rączymi" silnikami. Wspomnieć można chociażby o dwóch jednostkach V6: 2,5-litrowym turbodoładowanym wytwarzającym 280KM oraz 270-konnym silniku wolnossącym o pojemności 3,5l.

Tych z Was, wciąż nastawionych sceptycznie do tego projektu być może przekona fakt, że Stagea występowała zarówno w wersji z napędem na tylną, jak i na obie osie .

bs, Źródło: autoblog, jalopnik

Samochody: Nissan - ogłoszenia

Więcej o: