Citroen DS - akcesoria

Citroen zapowiedział stworzenie prestiżowej serii samochodów o wspólnej nazwie DS. Aby nadać im jeszcze bardziej ekskluzywny charakter, Citroen prezentuje akcesoria z logo DS. Czy potencjalni klienci zapałają aż taką miłością do nowych aut?

Pierwszym Citroenem ze znaczkiem "DS" będzie samochód o roboczej nazwie DS Inside - najmniejszy z całej serii. Koncept zostanie pokazany już w marcu w Genewie, a samochód w zapewne nieco zmienionej wersji trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku jako DS3 . W 2011 roku mają pojawić się kolejno DS4 i DS5 - wielkością odpowiadające odpowiednio C4 i C5 , ale znacznie przewyższając je luksusem i zapewne ceną...

Samochody zostaną zaprojektowane z myślą o młodych, ambitnych, a przede wszystkim bogatych klientach. Już po DS Inside widać wyraźnie, że Citroen postawił na odważne, efektowne i po prostu ładne linie. Jeśli do tego dodamy luksusowe wyposażenie wnętrza, odpowiednią ilość dodatków i możliwość dopasowania samochodu do indywidualnych upodobań każdego klienta , mamy gotową receptę na sukces, zwłaszcza w tej grupie potencjalnych klientów.

Żeby ci sami klienci mogli utożsamiać się z prestiżem nowej marki, stworzono dla nich akcesoria, z całkiem ładnym logo DS . Wśród nich znajdują się telefon komórkowy, okulary, pasek, walizki, zapalniczka, wisiorek, a nawet deska snowboardowa . Trzeba przyznać, że te wszystkie dodatki prezentują się ciekawie i mają rzeczywiście szanse zwiększyć zainteresowanie nowymi modelami i sprawić, że młodzi zapałają miłością do prestiżowych samochodów.

jk, źródło: Carscoop

Samochody: Citroen - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.