Ekologia na sportowo

Do niedawna albo preferowało się samochody ekologiczne, albo te o zacięciu sportowym. Teraz nie trzeba dokonywać wyboru. Mugen Honda Insight to połączenie ekologicznego napędu i sportowego wyglądu.

Pakiet aerodynamiczny nazywa się "Zero-Lift" (żadnego unoszenia). Mugen stara się za wszelką cenę przekonać nas, że nie są to puste słowa i Mugen Insight rzeczywiście jest zoptymalizowany pod kątem opływu powietrza (patrz film ).

W skład pakietu wchodzą przedni spoiler z lampami przeciwmgielnymi, zmieniony grill ułatwiający powietrzu dostawanie się pod maskę, progi boczne powodujące lepszy opływ powietrza wokół kół, wielki tylny spoiler oraz tylny zderzak wyposażony w dyfuzor. Zwieńczeniem modyfikacji hybrydowej Hondy jest trójramienna końcówka układu wydechowego.

Czym byłby tuning bez odpowiednio wyglądających obręczy. Mugen oferuje sześć modeli w różnych wzorach i kolorach. Wszystkie dostępne są w rozmiarach 15 i 16 cali. W trosce o dobry wygląd można skorzystać z opcjonalnego zestawu obniżającego zawieszenie o około 20 mm.

Takim samochodem można zaparkować pod modnym klubem, lub zaimponować działaczce partii zielonych - w zależności co kto lubi.

Mugen Honda Insight

mjl, źródło: Carscoop

Samochody: Honda Civic Hybrid - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.