Twingo dla nietuzinkowych

Nowe Renault Twingo, w porównaniu do poprzednika, jest autem mało ciekawym. Zapewne dlatego, Renault już niebawem zaprezentuje elementy, które mają podnieść oryginalność samochodu i zachęcić klientów, którzy lubią wyróżniać się z tłumu.

Renault zaprezentuje wizualne gadżety do swojego najmniejszego auta podczas PTS show (Personalization, Technology and Mechanical Sports), które odbędzie się w Paryżu w dniach 19-22 lutego. Sprzedaż samochodów z nowym dodatkowym wyposażeniem rozpocznie się wiosną . Klienci będą mogli wybierać spośród nowych felg, kołpaków, wzorów lusterek zewnętrznych, nakładek na słupek środkowy i klamki, obudowy lamp przeciwmgielnych, ciekawych naklejek, obramowania linii okien a nawet kluczyków. To już nie pierwsze podejście Renault do zwrócenia większej uwagi na Twingo. Już w zeszłym roku, niedługo po wprowadzeniu do sprzedaży zaprezentowano wersje Night i Day .

Żeby zaprezentować ilość możliwości dopasowania Twingo do indywidualnych upodobań każdego klienta, Renault pokaże dwa warianty wersji RS : Devil i Angel (widoczne na drugim zdjęciu). W obu wcieleniach, królował będzie kolor czerwony . Samochody będą przyozdobione 17-calowymi czarno-czerwonymi felgami, przez które widoczne będą czerwone zaciski hamulców; czarnymi nadkolami, czerwoną obwódką przednich kierunkowskazów, czerwonym wnętrzem końcówki wydechu i czerwonymi lusterkami. Czy nie za dużo tego wszystkiego?

jk, źródło: Carscoop

Samochody: Renault Twingo - oferty

Więcej o: