Bugatti Veyron Vincero - czyli jak poprawić ideał?

Bugatti już w podstawowej wersji jest samochodem bardzo luksusowym. Ponieważ jednak w Abu Dabi nawet najdroższe auta potrafią się rozmywać w tłumie, niemiecka firma tuningowa Mansory postanowiła "zadać nieco szyku" i tak już piekielnie ekskluzywnemu Veyronowi.

Dlaczego wspomnieliśmy o Abu Dabi? Bo właśnie w tamtejszym salonie Prestige Cars znajduje się jeden z trzech wyjątkowych egzemplarzy Bugatti Veyrona. Czym różni się specjalna edycja Vincero od wersji fabrycznej?

Przede wszystkim otrzymała nowy, lśniący lakier. Z przodu można też zauważyć nowy zderzak wykonany z włókien węglowych. Chromowana poprzeczka biegnąca przez całą szerokość atrapy, wyposażona została w światła LED. Dokonano również małej operacji stylistycznej na przednich błotnikach. Oprócz całej listy elementów wykonanych z materiałów kompozytowych, w oczy rzucają się także słusznych rozmiarów ciemne felgi.

Nie zapomniano oczywiście o wnętrzu. Dla kontrastu względem nadwozia, zastosowano tu jasne materiały. Strzelamy, że najwyższej możliwej jakości.

Nie wiadomo jednak nic o ewentualnych zmianach w silniku. Mansory jest w tym przypadku bardzo tajemnicze. Biorąc jednak pod uwagę standardowe wyposażenie Veyrona , nie trzeba chyba zbyt wiele poprawiać.

bs, Źródło: jalopnik, prestige cars

Samochody: Bugatti Veyron - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.