Kropka nad "i", czyli Lancer Evolution RS

Mitsubishi w Polsce stawia kropkę nad "i" wprowadzając do oferty najnowszy model Lancera Evolution w rajdowej wersji RS.

Auto ma homologację FIA umożliwiającą udział w rajdach zawodnikom startującym w grupie N . Ten model przystosowano specjalnie do wymagań zespołów rajdowych - między innymi w celu redukcji wagi usunięto w nim wiele elementów wyposażenia. Auto jest dostępne z systemem napędu na 4 koła, aktywnym centralnym mechanizmem różnicowym i tylnym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu, 2-litrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 295 KM i 5-biegową manualną skrzynia biegów. Oferowane są modele w 2 kolorach (czerwonym i białym). Lancer Evolution RS kosztuje 114 990 zł .

Wraz z pojawieniem się tego modelu Mitsubishi kieruje do klientów najszerszą na rynku ofertę w tym segmencie - od bazowego, rajdowego Lancera Evolution RS , przez model GSR (295 koni mechanicznych, manualna pięciobiegowa przekładnia) i wzmocnioną, 350-konną wersję GSR GT 350 , po "topowy" model MR z sportową półautomatyczną dwusprzęgłową przekładnię TC-SST.

Mototarget

Znajdź Mitsubishi dla siebie - oferty Autotrader.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.