Marzysz o oldtimerze?

Jeszcze tylko przez niecałe 18 godzin możesz wziąć udział w licytacji bardzo rzadkiego włoskiego oldtimera. Taka okazja może się nie powtórzyć.

Fiat 126 A, którego licytacja na ebayu niedługo dobiegnie końca został wyprodukowany w 1975 roku we Włoszech. Kolor nadwozia to oryginalny beż, a przebieg to jedyne 45200 km. Jak na 33 lata, Samochód jest w dobrym stanie, bo przechowywany był w suchej stodole. Brakuje co prawda lusterek zewnętrznych, płóciennego dachu, w kilku miejscach widać rdzę, nie zawsze da się uruchomić silnik, auto nie ma dokumentów do rejestracji, ale jak twierdzi sprzedający:

Niskim nakładem pracy i kosztów, możesz spełnić swoje marzenie o historycznym włoskim oldtimerze! - Unikatowość gwarantowana!

Obecnie najwyższa oferta to 400 euro. Po samochód trzeba przyjechać lawetą, a ci, którzy niepoważnie potraktują sprzedającego będą pozwani przez adwokata, co może się skończyć wypłatą zadośćuczynienia w wysokości 20% wartości auta.

Wniosek z tej historii jest jeden: Reklama dźwignią handlu! Chcesz sprzedać Malucha? Napisz w tytule aukcji, że to Oldtimer, dodaj trochę nośnych sloganów i sukces gwarantowany. O ile oczywiście 400 euro to sukces...

jk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.