BMW serii 3 - face lifting

W niecały tydzień po premierze nowej serii 7, BMW prezentuje serię 3 poddaną face liftingowi. Niektóre detale nawiązują do rozwiązań z "siódemki".

Samochód ma zostać zaprezentowany podczas październikowego salonu samochodowego w Paryżu. Zmiany objęły głównie przód i tył auta. Z przodu najbardziej rzuca się w oczy maska o bardziej agresywnych liniach . Nowy jest także zderzak i przednie lampy z efektownymi kierunkowskazami oraz charakterystyczny dla BMW grill, który stracił chromowane "brwi". Z tyłu nowe lampy ewidentnie nawiązują do zaprezentowanej kilka dni temu serii 7 . Zmianie uległ także zderzak i kształt pokrywy bagażnika. Delikatnemu przeprojektowaniu poddano lusterka boczne.

Całość prezentuje się dużo bardziej atrakcyjnie niż obecnie dostępna seria 3. Auto nabrało charakteru , a "niedociągnięcia" stylizacyjne (np. tylne lampy) zostały poprawione. W środku nastąpiły bardzo kosmetyczne zmiany - jest inny podłokietnik oraz nowszy system iDrive z kolorowym ekranem o przekątnej prawie dziewięciu cali. Przy zamawianiu auta dostępne będą też nowe opcje wystroju wnętrza.

jk

Więcej o:
Copyright © Agora SA