Fiat 500 zaprasza na Hel

Nowy Fiat 500 obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej okazji urządza specjalny piknik (sobota 5 lipca). Zaproszenie adresowane jest do osób, które są właścicielami 500-ki lub które planują kupić to sympatyczne autko.

Miejscem imprezy jest Fiat Playa w Chałupach 3 (Surfbay Club od strony morza). To tam przy dźwiękach muzyki spotkają się wszyscy fani włoskiego auta , a wśród nich znane z ekranów osobistości jak Magda Schejbal , Weronika Książkiewicz , Przemysław Saleta oraz Ewa Pacuła .

Na piknik Fiata 500 składają się zaprojektowany z włoską lekkością i elegancją klub, energetyczna muzyka w wykonaniu didżeja Benito i piknikowe prezenty. Tuż obok klubu Fiat przygotował boisko do gry w siatkówkę plażową , plac zabaw dla najmłodszych oraz wyjątkową ekspozycję 500-ki na plaży .

Plażowicze będą mogli skorzystać też ze skuterów wodnych, a na ceniących mocniejsze wrażenia czekają sportowe pontony RIB z silnikami o mocy 600 KM .

Cała impreza wpisuje się w cykl rocznicowy Fiata 500, odbywający się w 15 najbardziej widowiskowych miejscach świata (m.in. w Londynie, Tokio oraz Capetown).

Fiat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.