Węglowy tuning

Hartge przedstawił serię akcesoriów z włókien węglowych, dedykowane do najnowszego BMW M3

Firma Hartge to specjalista od tuningu samochodów z Monachium. Posiada bogaty wybór dodatków mających zwiększyć atrakcyjność poszczególnych modeli, ale na tym ich działalność się nie kończy.

Najnowsza oferta skierowana jest do właścicieli najnowszego modelu M3 (E92). Na tuning optyczny składają się obudowy lusterek zewnętrznych z włókna węglowego, skromny tylny spoiler i kilka rodzajów wieloczęściowych, skręcanych felg ze stopów lekkich.

Wewnątrz do wyboru jest wiele elementów wykonanych z karbonu. Są to m.in. elementy kierownicy, wykończenia deski rozdzielczej, czy panelu środkowego. Do tego zestawu można dołączyć stylizowaną rączkę hamulca ręcznego i dźwignię zmiany biegów z logo tunera.

Na wyglądzie tuning się jednak nie kończy. Hartge odpowiedziało na drzemiącą w nas potrzebę wolności i oferuje chip pozwalający na cieszenie się nieskrępowaną jazdą z prawdziwą maksymalną prędkością, wynoszącą 291 km/h. Nikt z nas przecież nie lubi jak się nam broni do czegoś dostępu, choćbyśmy i tak w życiu mieli z tego nie skorzystać.

Biorąc pod uwagę ilość dodatków z karbonu, oferowanych do tego modelu, właściciele na pewno ucieszyliby się mogąc dobrać do swojego BMW również felgi z elementami z włókien węglowych . Teraz mają taką możliwość, firma WheelsandMore właśnie zaprezentowała gamę felg z obręczami wykonanymi z karbonu, w rozmiarach od 18 do 23 cali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.