Tak będzie się teraz wozić Robert Makłowicz. Nowy samochód to koszt pół miliona złotych

O Robercie Makłowiczu jest głośno nie tylko ze względu na zainteresowania kulinarne, lecz także i motoryzacyjne. W ciągu kilkunastu lat podróżnik mógł pochwalić się kilkoma modelami samochodów, którymi poruszał się w Polsce i za granicami kraju. Jaki model ostatnio znalazł się w jego garażu?

Robert Makłowicz słynie z prowadzenia programów kulinarnych, kanału na YouTube i gustu kulinarnego. Nie każdy wie, że do jego zamiłowań należą też samochody. Jak podaje motoryzacja.interia.pl, niedawno został posiadaczem kolejnego pojazdu. Na jaki się zdecydował?

Zobacz wideo Magda Gessler vs Robert Makłowicz. Kto robi smaczniejsze naleśniki? Sprawdzamy

Czym jeździ Robert Makłowicz? Od niedawna ma nowy samochód

Robert Makłowicz ma nowy samochód, a jest nim BMW X7. Okazuje się, że to nie pierwsze auto tego typu, które trzyma w swoim garażu. Z dotychczasowego BMW korzystał do podróżowania po Europie w ciągu ostatnich trzech lat.

W Polsce Robert Makłowicz długo poruszał się po drogach ukochaną Alfą Romeo, ale miał też kilka innych samochodów, między innymi Lancię Thesis, Citroena XM i Citroena CX. Rok temu pochwalił się, że jeździ Maserati Gracale. Filmy z motywami kulinarnymi publikuje nie tylko nagrywane w Polsce, lecz także i w Chorwacji, Austrii, na Węgrzech czy we Włoszech. Pojazdy pomagają mu więc w licznych podróżach. A ile może być warte jego nowe BMW X7?

Ile kosztuje BMW X7? Trzeba się mocno wykosztować

Nie wiadomo, na który model zdecydował się Makłowicz, natomiast ceny bazowego BMW X7 zaczynają się od około 490 tys. zł. Możliwe, że podróżnik otrzymał pojazd w ramach współpracy reklamowej. O przekazaniu auta poinformował na Facebooku krakowski dealer BMW Dobrzański.

Pan Robert Makłowicz po raz kolejny wybrał Radość z Jazdy. BMW X7 w zjawiskowym kolorze - połyskujący miedziany szary, pozwoli na dalekie i pełne wygody podróże po całej Europie

- napisano w poście. Jeśli masz ochotę, zagłosuj w naszej sondzie, która znajduje się poniżej.

Czy śledzisz poczynania kulinarne Roberta Makłowicza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.