Na tych stacjach zatankujesz taniej do 45 groszy na litrze. Promocja po wakacjach trwa

Węgierski koncern MOL, który przejął stacje paliw Lotosu, przedłuża w Polsce promocyjną zniżkę na paliwa. Kierowcy uczestniczący w programie lojalnościowym mogą tankować paliwa taniej do 45 groszy na litrze.

Wraz z końcem sierpnia na większości stacji paliw zakończono programy wakacyjnych promocji na paliwa. Koncern MOL, debiutujący na polskim rynku na początku bieżącego roku, odpowiedział na oczekiwania klientów i utrzymał rabaty. Zniżki obowiązują na paliwa EVO, LPG oraz paliwa premium EVO Plus 98. Aby skorzystać z promocyjnej oferty trzeba być zarejestrowanym w programie lojalnościowym. Więcej ciekawych wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wymagany program lojalnościowy MOL Move

W promocyjnej ofercie po pobraniu aplikacji lojalnościowej MOL Move nowi użytkownicy otrzymują prezenty powitalne, takie jak kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus do 100 litrów, kupon zniżkowy 25 gr/litr na jedno tankowanie paliw EVO i LPG do 100 litrów. Obecni użytkownicy MOL Move otrzymują natomiast nowy kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus również do 100 litrów.

MOL Polska informuje, że w programie lojalnościowym MOL Move zarejestrowało się już 500 000 użytkowników w zaledwie sześć tygodni od startu. W Polsce program został wprowadzony 19 lipca br. To najszybszy wzrost we wszystkich krajach działania Grupy MOL. 

Richard Austen, Prezes Zarządu MOL Polska o kontynuacji promocji:

Nasi klienci oczekują przede wszystkim wysokiej jakości paliw w przystępnych cenach. Cieszę się, że tak wielu polskich kierowców doceniło atrakcyjność cenową promocji wakacyjnej, dostępnej w naszym nowym programie lojalnościowym MOL Move. Mimo wymagającej sytuacji w branży paliw zdecydowaliśmy się na kontynuację działań istotnie obniżających wysokość rachunku za tankowanie na naszych stacjach MOL i Lotos, w tym oferowanie kuponów ze zniżką do 45 groszy na litrze.
Zobacz wideo Pijany kierowca za mocno "zatankował" i dachował na stacji paliw
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.