Clarkson, Hammond i May w Polsce. Wiemy, kiedy odcinek będzie emitowany w TV

Legendarna trójka w zeszłym roku przemierzała Polskę. Już w czerwcu będziemy mogli zobaczyć efekty wyprawy zorganizowanej przez Clarksona, Hammonda i Maya. Ich polskie przygody zobaczymy już w połowie czerwca.

Ciekawostki ze świata motoryzacji, w tym tej polskiej, znajdziesz również w serwisie Gazeta.pl. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. W świecie motoryzacji chyba nie ma bardziej znanego i zabawnego trio. W polskiej części internetu zapanowało zatem prawdziwe ożywienie, gdy okazało się że legendy "The Grand Tour" pojawiły się w Polsce w czerwcu roku 2022. Tak, nagrywały kolejny odcinek realizowany dla Amazona, a plotkami, gdzie ekipa się pojawia żyli wszyscy fani programu. Dziś wiemy, na kiedy została zaplanowana jego emisja.

Zobacz wideo Drugie tyle na drodze ekspresowej. Mandat 2,5 tys. zł dla kierowcy BMW

The Grand Tour w Polsce. Dziwne samochody i 2,2 tys. km

Podróż Clarksona, Hammonda i Maya przez Polskę – choć nie tylko, bo też przez Słowację, Węgry i Słowenię – został nazwany Eurocrash.  Mniej więcej godzinny program będzie opowiadał historię trasy rozciągniętej na ponad 2,2 tys. km. Do pokonania tego dystansu panowie wybrali oczywiście mocno nietuzinkowe samochody.

  • Jeremy zdecydował się na Mitsuokę Le-Seyde. Ten samochód jest stylizowany na powojenne trendy w motoryzacji. Ma długą maskę i wyraźnie zaznaczone, łódeczkowate nadkola oraz okrągłe światełka górujące nad chromowanym grillem.
  • Richard postawił na Chevroleta SSR. To pikap z metalowym, opuszczanym dachem napędzany 6-litrowym silnikiem V8. Nikogo chyba nie zdziwi, że to akurat "chomik" wybrał amerykańskie auto...
  • James z kolei ruszył w trasę za kierownicą Crosleya. To małe auto wpisujące się w kryzysową gospodarkę powojennej Europy, posiadające nadwozie o wybitnie... pudełkowatym kształcie.

Kiedy zostanie wyemitowany polski odcinek The Grand Tour?

Odcinek opowiadający historię polskiego przejazdu ekipy The Grand Tour jest nagrany, zmontowany i czeka na rychłą emisję. Kiedy będzie można usiąść przed telewizorem? "The Grand Tour: Eurocrash" zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video dokładnie 16 czerwca 2023 r. Bliższych szczegółów dotyczących fabuły nie znamy. W przypadku Clarksona, Hammonda i Maya jedno jest pewne. 60-minutowa emisja będzie pełna dobrego, brytyjskiego humoru i niewyszukanych żartów. Poza tym można się spodziewać tylko niespodziewanego!

Abstrahując od skandalicznych politycznych felietonów Clarksona, ekipa była niedawno w niezłej formie. Francuski odcinek przypadł widzom go gustu dużo bardziej od poprzednich, a świetne recenzje zbiera też "Farma Clarksona". Liczymy więc, że ekipa podtrzyma dobrą passę, a w polskim odcinku uda im się nie przekroczyć granicy dobrego smaku. Kiedyś "Top Gear", a teraz "Grand Tour" to w końcu jedno z najlepszych motoryzacyjnych show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.