Ford daje gwarancję jakiej do tej pory nie było. Obejmuje trzy modele samochodów

Ford Polska rozszerzył program dodatkowej ochrony w trzech modelach samocodów. Nabywcy modeli Puma, Kuga oraz Focus otrzymają pakiet 4 lat ochrony Ford Protect obejmującej gwarancję i serwis w cenie zakupu auta.

Modele Puma, Kuga oraz Focus – tak jak inne modele sprzedawane prze Ford Polska – objęte są dwuletnią gwarancją. Stanowi ona pakiet świadczeń obejmujący gwarancję podstawową, ochronę assistance, gwarancję na powłokę lakierniczą oraz gwarancję na perforację korozyjną.

Teraz, dzięki programowi Ford Protect – który oferowany jest w cenie wyżej wymienionych modeli – nowi nabywcy Pumy, Kugi oraz Focusa otrzymują pakiet Ford Protect na okres 4 lat lub przebieg 80 tys. km w zależności co nastąpi pierwsze.

Co obejmuje program Ford Protect

Ford Polska informuje, że programem Ford Protect zostały objęte: silnik wraz z osprzętem, skrzynia biegów, układ przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układ hamulcowy (z wyłączeniem tarcz, klocków i elementów ciernych), klimatyzacja, ogrzewanie, system audio Forda, system poduszek powietrznych, instalacja elektryczna.

Cena zakupu modeli Puma, Kuga i Focus, obejmuje również Kontrakt Serwisowy na 4 lata lub 80 tys. km. Oznacza to, że w cenie pojazdu zawarte są przeglądy okresowe w ilości zgodnej z harmonogramem przeglądowym danego modelu na okres do 4 lat lub 80 tys. km w zależności od tego, który z tych warunków wystąpi pierwszy. Kontrakt Serwisowy obejmuje czynności serwisowe oraz wymianę części zamiennych, które są wyszczególnione w karcie przeglądu pojazdu. Więcej o nowych samochodach piszemy na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo XV Ogólnopolski Zlot Mustangów Chorzów 2023
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.