Cadillac w wersji kombi i minivan. Internetowy grafik prezentuje swoją wizję

Pewien artysta zaprezentował na Instagramie swoje wyobrażenie, co by było, gdyby Cadillac wyprodukował kombi i minivana.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Wielu producentów jest obecnie nastawiona na produkcję SUV-ów, CUV-ów i innych tego typu pojazdów. Na palcach może dwóch dłoni można policzyć tych, którzy produkują jeszcze czyste kombi (nie shootingbrake) czy minivany. Są jeszcze entuzjaści takich pojazdów.

Zobacz wideo Ford S-Max - na rynku obecny jest od lat, teraz prezentuje się w nowej, hybrydowej odsłonie

Pewien twórca z Instagrama pod profilem jlord8 zaprezentował swoje wizualizacje Cadillaców, które mogłyby się przyjąć, chyba, że rynek definitywnie skończył z tego typu modelami. Są to – CT6 Wagon (kombi) i Escalade-V „EXV" (minivan).

Same pomysły są dosyć ciekawe. W szczególności Escalade z przesuwnymi tylnymi drzwiami. Czarne wykończenie nadaje mu klasy i spokojnie, mógłby funkcjonować jako taksówka VIP przy drogich hotelach.

Jednak jak wiadomo tego typu pojazdy w najbliższym czasie nie powrócą. Sam Cadillac skupił się na SUV-ach i crossoverach oraz pozostawił sobie sedany (chociaż poza modelami CT4, CT5 i Celestiq EV nie ma niczego więcej).

Może producenci za szybko zrezygnowali z tego typu pojazdów? Może jakby zaoferowali ciekawszy design w dalszym ciągu po ulicach jeździłyby zróżnicowane, nowe samochody zamiast niemal identycznych SUV-ów? Raczej tego już się nie dowiemy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.