Koszmarne dachowanie na autostradzie A4. Kobieta nie spojrzała w lusterko

Na autostradzie A4 doszło do groźnego wypadku. Kobieta kierująca Fiatem Punto nie spojrzała w lusterko, zanim rozpoczęła manewr wyprzedzania. Zajechała drogę innemu kierowcy i doprowadziła do zderzenia, które zakończyło się dachowaniem.

Przerażające nagranie z autostrady A4 pojawiło się na kanale YouTube "Stop Cham". Do wypadku doszło kilka dni temu (15 lutego) w godzinach porannych na wysokości Rudy Śląskiej. 

Więcej ciekawych newsów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na trzypasmowym odcinku drogi szybkiego ruchu pojawił się samochód ciężarowy jadący środkowym pasem. Kolejne samochody wyprzedzały wolno poruszający się pojazd, aż w pewnym momencie w kadrze pojawił się Fiat Punto. Kobieta prowadząca samochód nie spojrzała w lusterka podczas zmiany pasa na lewy. Podczas manewru zajechała drogę i uderzyła w jadące lewym pasem Audi TT.

Zobacz wideo

Kierująca straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w barierki, po czym gwałtownie skręciła w prawo. Auto dachowało, a następnie odbiło się od barierek ochronnych po prawej stronie, a na koniec zatrzymało się na środku drogi.

Świadkowie zdarzenia natychmiast się zatrzymali i wybiegli z samochodów, żeby pomóc kobiecie. Jak się później okazało, mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie został ranny. Kierująca została ukarana mandatem w wysokości 1050 złotych i 10 punktami karnymi przez funkcjonariuszy policji, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.