Szybcy i wściekli powracają. Zwiastun filmu "Fast X" pełen aut i absurdalnych zdarzeń

Filmowa seria opowiadająca o szybkich i wściekłych kierowcach, która w 2001 roku została zapoczątkowana obrazem "The Fast and The Furious", ma się świetnie. Już w maju tego roku do kin trafi dziesiąta część zatytułowana "Fast X". Jak łatwo się domyślić, nie zabraknie w niej wyjątkowych samochodów oraz wysokiego stężenia absurdu.

Fani sagi "Szybcy i wściekli" nie powinni być zawiedzeni. Do sieci trafił blisko 4-minutowy zwiastun widowiska "Fast X", w którym ma miejsce ogrom nieprawdopodobnych zdarzeń. Dziesiąta część opowieści o zwariowanych kierowcach to typowe hollywoodzkie kino, przepełnione abstrakcyjnymi scenami, trzymającymi widza w nieustannym napięciu. Nie zabraknie pościgów, skoków, lotów, wybuchów, scen walki oraz gwiazdorskiej obsady.

Seria "Szybcy i wściekli" to nie tylko popisowe wyczyny kaskaderów, ale też nietuzinkowe samochody. Wśród pojazdów, które zobaczymy na ekranie, pojawią się klasyki, muscle cary, terenówki i supercary. Alfa Romeo Giulia Sprint GT, Nissan Z, Chevrolet Impala, Lamborghini Gallardo, Porsche 911 czy Dodge Charger to tylko niektóre auta przewijające się w zwiastunie "Fast X". Wiernych fanów sagi z pewnością ucieszy wątek nielegalnych wyścigów, od których wszystko się zaczęło przeszło 20 lat temu.

Zobacz wideo Zwiastun filmu "Fast X"

Co wiemy o fabule filmu? Akcja będzie toczyć się w takich miastach, jak Los Angeles, Rzym czy Londyn, a także na terytorium Brazylii, Portugalii, a nawet na Antarktydzie. Po raz pierwszy w serii pojawi się Jason Momoa, który wcielił się w rolę czarnego charakteru Dantego. Napędzany zemstą złoczyńca zamierza zniszczyć Dominica Toretto (Vin Diesel) i jego rodzinę. Ojcem Dantego był Hernan Reyes - boss narkotykowy i przeciwnik Toretto i O'Connera z filmu "Fast Five", który zginął w Rio De Janeiro. Kolejnymi nowymi postaciami w widowisku są osoby związane z tajną grupą rządową - Tess (Brie Larson) oraz Aimes (Alan Richtson). W roli matki Dominica i Mii Toretto zobaczymy Ritę Moreno (Abuelita Toretto).

Premiera "Fast X" została zaplanowana na 19 maja 2023 r. W obsadzie filmu wyreżyserowanego przez Louisa Leterriera, nie zabraknie takich gwiazd, jak: Jason Statham, John Cena, Sung Kang, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Scott Eastwood, Helen Mirren, Charlize Theron.

Więcej ciekawych wiadomości motoryzacyjnych znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.