Rick Ross nie będzie jeździć Teslą. Powód? Rząd

Rick Ross to raper i biznesem, ale także kolekcjoner samochodów. Wyjaśnił, dlaczego nie będzie jeździć Teslą.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Rick Ross naprawdę nazywa się William Leonard Roberts II. Jest raperem, biznesmenem i kolekcjonerem samochodów. Ma ich w sumie 200. W zeszłym roku zrobił nawet ich pokaz we własnej posiadłości i w tym roku będzie podobnie.

Zobacz wideo Studio Biznes odc. 142

Warto jednak zauważyć, że raper w swojej kolekcji nigdy nie obnosił się z elektrykami lub chociażby hybrydami. Większość jego samochodów jest na benzynę, a duża część jego kolekcji składa się z samochodów zabytkowych i klasycznych.

W krótkim nagraniu na Instagramie w Stories tłumaczy, dlaczego tak jest. Wyjaśnił, dlaczego nigdy wcześniej nie jeździł Teslą. Stwierdził, że nie chce mieć inteligentnego samochodu, a przynajmniej nie Teslę.

Uważa, że rząd może podłączyć się do jego samochodu, który to prześle informacje o jego położeniu do różnych instytucji. W innym filmie natomiast udowadniał, że inteligentne samochody mają możliwość autonomicznej jazdy i rząd może kazać im zabrać kierowcę i pasażerów tam, gdzie on sobie życzy.

Pomimo tych rewelacji, raper nie zapomniał o promowaniu swojego wydarzenia Rick Ross Car & Bike Show. Artysta może nie ma elektrycznego auta, ale ma kilka nowoczesnych samochodów wyposażonych w nawigację, takich jak jego Mercedes-Maybach S-Class, Rolls-Royce Cullinan lub Cadillac Escalade.

Na jego wydarzenie inne gwiazdy przywiozą własne niestandardowe pojazdy. Wśród zapowiedzianych artystów, są Lil Baby, DJ Khaled i inni.

Oby tylko żaden nie przyjechał Teslą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.