Fiat Ducato w wersji kamper. I to całkiem luksusowy

Niesmann+Bischoff poszerzają swoją ofertę i dodają kolejną markę jako bazę do swoich luksusowych kamperów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Niesmann+Bischoff dodaje trzecią markę do swojej gamy luksusowych kamperów. Arto RV jest oparty na Fiacie Ducato jest ich najnowszym produktem.

Zobacz wideo Kosztuje tyle co kawalerka? Być może. Ale kawalerką nie pojedziesz w siną dal. Sprawdzamy kultowego VW Californię

Auto dostępne jest w dwóch rozstawach osi i trzech długościach, z czego najkrótsza ma 7784 milimetrów. Możliwości konfiguracji są ogromne, co zapewnia kupującemu maksymalną elastyczność. Wersje z długim rozstawem osi mają trzy osie zamiast tylko dwóch, aby poradzić sobie z dodatkową masą.

Arto nie posiada drzwi dla kierowcy i pasażera. Są jednak opcją, jednak jak zaznacza niemiecka firma, klienci ich nie zamawiają ze względu na poprawę izolacji. Znaczna część nadwozia (która występuje w różnych kombinacjach kolorystycznych) jest wykonana z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Materiał jest lekki i odporny na zarysowania.

Podstawowa wersja modelu wyposażona jest w cztery siedzenia, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę przypominającą spa, część wypoczynkową i sypialnię z łóżkiem małżeńskim. Istnieje nawet opcja garażu na skuter z tyłu. Jest również wiele opcji wyposażenia wnętrza, w tym dębowe meble i niestandardowe tapicerki, które nadają mu ekskluzywny charakter.

Auto można wyposażyć w wiele pakietów np. Lithium Energy Pack, który kosztuje dodatkowe 8244 euro i dodaje 56 kilogramów do wagi. Zapewnia on dwa moduły słoneczne, trzy akumulatory i ładowarkę.

Niesmann+Bischoff rozpoczął sprzedaż Arto z ceną, która zaczyna się od 92.300 dolarów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.