Dziś zatankujesz paliwo taniej o 1 zł za litr. Ale tylko w konkretnych godzinach

Dziś, w czwartek 15 grudnia, w godzinach od 14:00 do 17:00 na stacjach Circle K ceny wszystkich paliw miles oraz milesPLUS zostaną obniżone o złotówkę na litrze. Promocja ta pozwoli kierowcom zaoszczędzić średnio 50 zł podczas jednego tankowania.

Circle K uruchamia szczególną promocję. W ramach przedświątecznej zniżki, w czwartek 15 grudnia w godzinach od 14:00 do 17:00 ceny paliw milesPLUS oraz miles zostaną obniżone o 1 zł za litr. Zaktualizowane ceny z uwzględnieniem rabatu będą wyświetlane na pylonach cenowych stacji w trakcie promocji. Wyjątkowa oferta będzie obowiązywać na wybranych, 370 stacjach Circle K, położonych w różnych regionach Polski.

Przed nami wyjątkowy okres świąteczny, pełen radości i wspólnego czasu spędzonego z najbliższymi. W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów, chcielibyśmy podarować naszym klientom dodatkowe oszczędności w postaci zniżki na paliwo. Obniżamy ich ceny o złotówkę, co oznacza, że tankując np. 50 litrów, kierowcy będą mogli zaoszczędzić 50 zł podczas jednej wizyty na stacji. To dodatkowe kilometry, które można poświęcić na świąteczne podróże. Mamy nadzieję, że jeszcze większe oszczędności podczas tankowania odciążą naszych klientów w tym trudnym czasie i pozwolą im zrealizować grudniowe plany wyjazdowe do najbliższych. To także ukłon i podziękowanie, że są z nami i wracają na stacje Circle K

- mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Uczestnicy programu lojalnościowego EXTRA, którzy zakupią paliwo w dniu promocji, otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 r. Kierowcy mogą zapisać się do programu EXTRA bezpośrednio na stacji lub poprzez aplikację Circle K pobraną z Google Play lub App Store.

Więcej ciekawych wiadomości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.