Karambol w Warszawie. 10 samochod闚 zniszczonych, 6 os鏏 trafi這 do szpitala

W czwartek (30 listopada) dosz這 do karambolu na ul. Marsza趾owskiej w Warszawie. W zdarzeniu uczestniczy這 dziesi耩 samochod闚, a sze嗆 os鏏 zosta這 rannych. W sieci pojawi這 si nagranie zarejestrowane w momencie wypadku.

Na nagraniu opublikowanym w internecie widać dokładny moment wypadku. Kobieta kierującą czarną Toyotą RAV4 pędziła po torowisku tramwajowym z dużą pr璠ko軼i. W pewnym momencie rozpędzony samochód roztrzaskał się o samochody stojące w korku.

Więcej ciekawych newsów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Karambol na ulicy Marszałkowskiej sparaliżował na kilka godzin ruch w centrum stolicy. W zdarzeniu wzięło udział dziesięć samochod闚, a sześć osób przewieziono do szpitali. Część rannych została zakleszczona w uszkodzonych pojazdach. Straż pożarna musiała sprowadzić na miejsce specjalistyczny sprzęt, żeby wydobyć poszkodowanych na zewnątrz.

 
Ruch na ul. Marszałkowskiej został przywrócony. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia, w którym udział brało 10 pojazdów, a 6 osób zostało rannych. Apelujemy o rozwagę za kierownicą. Kierując pojazdem, odpowiadasz za bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego

- poinformowała po wypadku stołeczna policja. Przedstawiciel policji poinformował telewizję TVN24, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek, a postępowanie będzie dalej prowadzone. Zastrzegła jednocześnie, że jest zbyt wcześnie na mówienie o okolicznościach i szczegółach.

Zobacz wideo

Stacja telewizyjna podała, powołując się na nieoficjalne źródła w policji, że kobieta kierująca Toyotą RAV4 zasłabła w trakcie jazdy.

Wi璚ej o: