Auto marki Cupra na miesiąc za 1 zł

Od listopada br. w Volkswagen Financial Services trwa akcja promocyjna pod nazwą "Cupra w Twojej Flocie - pierwsza rata za 1 PLN". Przedsiębiorca, który w ramach oferty Rent a Car wypróbuje model Formentor i w następnym kroku zamówi to auto do swojej floty, po podpisaniu nowej umowy pierwszą miesięczną ratę otrzyma w wysokości 1 zł.

Volkswagen Financial Services wraz z marką Cupra wyszedł naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy poszukują samochodów do swoich flot. Klienci, oprócz możliwości przetestowania modelu Formentor w ramach najmu średnioterminowego od VW FS, mogą także wziąć udział w akcji promocyjnej „Cupra w Twojej Flocie – pierwsza rata za 1 PLN". W tym celu należy poszerzyć swoją flotę o modele Cupra Formentor lub Leon.

Rozwiązanie, które proponujemy, jest absolutnie innowacyjne. Klient zainteresowany leasingiem bądź wynajmem długoterminowym modeli Cupra Formentor lub Leon, w ofercie flotowej pierwszą ratę otrzyma za 1 złoty. Druga rata będzie już w standardowej cenie, w zależności od wybranego finansowania

wyjaśnia Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży flotowej w Volkswagen Financial Services.

Krok pierwszy – najem średnioterminowy

Oferta Rent a Car dotyczy średnich i dużych przedsiębiorstw, które dysponują w swojej flocie minimum 15 pojazdami. Pierwszą korzyścią jest możliwość przetestowania samochodu Cupra Formentor w życiu codziennym. Dana osoba może się przekonać, czy jest to pojazd, który odpowiada jej zarówno pod względem komfortu, jak i wydajności. Jeśli zawrze się umowę Rent a Car z Volkswagen Financial Services, wówczas jazda próbna może zostać przedłużona nawet do 2 lat (okres minimalny to jeden miesiąc, natomiast z danych firmy VW FS wynika, że 68 proc. klientów korzysta z opcji najmu na trzy miesiące). Za pojazd płaci się stałe, miesięczne raty. Okres użytkowania samochodu w ramach najmu średnioterminowego można skrócić w dowolnym momencie. Jeżeli klient jest zadowolony z auta, można podpisać kolejną umowę, tym razem na najem długoterminowy.

Cieszymy się ze współpracy z Volkswagen Financial Services, ponieważ działając razem, możemy tworzyć jak najlepsze rozwiązania, które mają realny wpływ na kształtowanie rynku flotowego w Polsce. Propozycja przetestowania modelu Formentor w ramach najmu średnioterminowego to fantastyczna okazja dla klientów biznesowych, by mogli się przekonać, że pojazdy marki Cupra idealnie nadają się jako samochody flotowe

mówi Marcin Rzepczyński, dyrektor sprzedaży marki Cupra.

Krok drugi – najem długoterminowy

Klient po zakończeniu umowy najmu średnioterminowego ma możliwość zawarcia nowej umowy na finansowanie modeli Cupra Formentor lub Leon w formie leasingu lub wynajmu długoterminowego, tzw. FSL (Full Service Leasing). W tym wypadku pierwsza miesięczna rata za samochód w ramach finansowania od VW FS wynosi zaledwie 1 zł. Z tego względu to rozwiązanie jest okazją dla przedsiębiorców, by powiększając swoje floty mogli patrzeć zarówno na jakość wybieranych pojazdów, jak i na koszty. Dzięki wcześniejszej możliwości wypróbowania modelu Cupra Formentor klient ma pewność, że decyduje się na sprawdzone auta. Akcja promocyjna „Cupra w Twojej Flocie – pierwsza rata za 1 PLN" będzie trwać do 31 grudnia 2023 r.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.