Ford zaprasza właścicieli starszych modeli do serwisu. Ceny są przystępne

Ford przekonuje, że ich ceny i przejrzystość serwisów są dostępne również dla właścicieli starszych modeli ich marki.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Czego boją się właściciele starszych samochodów, gdy chcą przeprowadzić serwis swoich samochodów? Wysokich cen, w szczególności w oficjalnych serwisach producentów. Ford jednak próbuje przekonać, że u nich nie ma się czego bać.

Zobacz wideo Ford E-Transit Custom na pierwszym wideo

Jak Ford zapewnia, klienci w dowolnym momencie mogą sprawdzić ceny przeglądu swojego samochodu i porównać je z innymi ofertami. Mają więc pełny wgląd w sytuację i mogą podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Co więcej, cena nie może wzrosnąć, a wyliczenia ze strony internetowej są obowiązujące.

Oczywiście w autoryzowanych serwisach Forda wykorzystywane są wyłącznie oryginalne części zamienne, a wszelkie naprawy przeprowadzane są zgodnie z wymogami producenta. Natomiast serwisanci na bieżąco są szkoleni w nowych technikach napraw i wykorzystują nowoczesny sprzęt.

Klienci, którzy zostawią swoje auto w serwisie Forda mogą liczyć m.in. na samochody zastępcze, usługę door to door czy video check. Umówienie odbywa się za pomocą strony ford.pl albo stron dilerów, gdzie klient może także wykorzystać kody rabatowe na przegląd.

Dla klientów, którzy posiadają samochody starsze niż cztery lata, Ford proponuje im Motorcraft Service. Obejmuje on:

  • wymianę oleju wraz z filtrem,
  • sprawdzenie oświetlenia – wewnętrznego, zewnętrznego oraz lampek kontrolnych,
  • sprawdzenie działania wycieraczek oraz spryskiwaczy,
  • sprawdzenie stanu opon oraz głębokości bieżnika,
  • sprawdzenie stanu płynu chłodzącego oraz płynu hamulcowego,
  • kontrola stanu naładowania akumulatora.

Podobnie jak w przypadku nowszych aut na usługę można umówić się online, a także skorzystać z kodów rabatowych. Ceny Motorcraft Service rozpoczynają się od 399 zł w przypadku samochodów osobowych i od 499 zł w przypadku samochodów dostawczych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.