Spiżarnia pod maską Subaru. Wiewiórka zmagazynowała 558 orzechów na zimę

Pewna pracowita wiewiórka postanowiła wykorzystać stojące na parkingu Subaru jako zimową spiżarkę na produkty. W ciągu tygodnia niewielkie zwierzę przetransportowało pod maskę samochodu 558 czarnych orzechów.

Każdego roku wielu właścicieli samochodów przeżywa szok po otwarciu maski w samochodzie. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Bardzo często ich samochody są wtedy "nadziewane" różnymi przedmiotami przez dzikie zwierzęta. Najczęściej są to orzechy włoskie lub inne lokalne owoce, które przetrwają zimę. W tym przypadku była to lokalna odmiana orzecha występująca na terenie Ameryki Północnej.

Więcej ciekawych newsów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kathleen LaForce po powrocie z tygodniowych wakacji odkryła, że pod maską jej Subaru dzikie zwierzę zmagazynowało aż 558 orzechów. To co najmniej kilka wiaderek pożywienia, które miało pozwolić na spokojne przetrwanie okresu zimowego. Posprzątanie takiej ilości produktów zajęło jej sporo czasu. Poinformowała jednak, że pracowita wiewiórka zachowała większą część swoich zbiorów.

Wiewiórka została delikatnie wyproszona z mojego samochodu i zachowała większość orzechów. Czuję się okropnie, że musiałam zniwelować jej ciężką pracę

Zdjęcie zostało udostępnione w mediach społecznościowych i bardzo szybko stało się bardzo popularne. Zebrało kilkadziesiąt tysięcy polubień, ponad tysiąc komentarzy oraz dziesięć tysięcy udostępnień.

Dobrze, że właścicielka zdecydowała się, żeby sprawdzić, co jest pod maską samochodu po powrocie z wakacji i nie próbowała uruchomić silnika. Dość szczelnie wypełniona komora silnikowa przy pomocy twardych orzechów mogłaby doprowadzić do uszkodzenia niektórych podzespołów silnika.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.