Ciężarówka spadła z wiaduktu i zaczęła płonąć. Kierowca nie żyje

Do tragicznego wypadku doszło na jednej z dróg w północnym Teksasie. Ciężarówka spadła z wiaduktu i zapaliła się. W sieci pojawiło się nagranie ze zdarzenia. Kierowca nie miał szans na przeżycie.

W sieci opublikowano nagranie, które mrozi krew w żyłach. Widać na nim moment, w którym samochód ciężarowy spadł z wiaduktu kilkanaście metrów w dół prosto na ulicę. Do zdarzenia doszło kilka dni temu pomiędzy miastami Fairview i Allen w godzinach popołudniowych.

Więcej filmów z dróg znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Niestety, 71-letni kierowca samochodu ciężarowego Gustavo Rodriguez Gomez zginął na miejscu. Na filmie nagranym przez innego kierowcę można było zobaczyć jak ciężarówka najpierw uderza w ścianę wiaduktu, następnie przelatuje nad barierkami, a na koniec spada z mostu i staje w płomieniach.

 
Zobacz wideo

Jak wynika z ustaleń lokalnej policji, tuż przed wypadkiem w ciężarówkę uderzył inny samochód. Drugi kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Jeszcze nie wiadomo, czy usłyszy zarzuty w tej sprawie.

Na miejsce wypadku szybko dotarli ratownicy z miasta Allen położonego na przedmieściach Dallas i Fairview w stanie Oregon. Władze miasta Allen w Teksasie szybko poinformowały o wypadku na Twitterze.

Poważny wypadek na US-75 na Stacy Road. Spodziewajcie się opóźnień we wszystkich kierunkach do końca wieczoru i nocy. Szukajcie alternatywnych tras. Wschodnia droga serwisowa od Cabela's Drive do Stacy Road zostanie zamknięta

Służby starały się możliwie szybko udrożnić przejazd i zapewnić bezpieczne warunki do jazdy dla innych kierowców.

Wygląda na to, że w środku przewożona była poczta USPS. Jednak ani policja, ani USPS nie potwierdziły, co było w środku.

- poinformowało w komunnikacie Fox 4 News.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.