Skręt w prawo na skrzyżowaniu. Nie wszyscy potrafią zrobić to dobrze [WIDEO]

Niektórzy kierowcy mają problem ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu. Jak ten kierowca Mustanga.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Z wielką mocą, wiąże się wielka odpowiedzialność. To popularne zdanie w świecie komiksów ma swoje odzwierciedlenie również w świecie motoryzacji. Niestety niektórzy kierowcy o tym zapominają. Zastanawiające jest, że wśród nich są często kierowcy Fordów Mustangów.

Zobacz wideo Ford Mustang Mach 1 wciąż potrafi być szalony, ale nie bryka już jak nieokiełznany kucyk

Nagranie udostępnione na Reddicie pokazuje jak kierowca ciemnoszarego Mustanga skręca w prawo na skrzyżowaniu. Wszystko idzie dobrze, ale najwyraźniej dla tego kierowcy za wolno. Postanawia więc wcisnąć pedał gazu.

Takie działanie spowodowało jedno. Auto szybko się obróciło i uderzyło w barierę. Dla doświadczonego kierowcy, który umie wprowadzić auto w kontrolowany poślizg nie stanowiłoby to problemu. Jednak ten kierowca nie był wystarczająco szybki i chwila zabawy zamieni się w dłuższą chwilę naprawy.

Trudno dokładnie określić, ile uszkodzeń odniosło auto w wypadku, ale wydaje się, że przednie koło po stronie kierowcy zostało wypchnięte z pozycji, co wskazuje na poważne uszkodzenie zawieszenia. Przejechanie przez krawężnik prawdopodobnie spowodowało również pewne uszkodzenia karoserii, które trzeba będzie naprawić.

Jak widać nie każdy powinien mieć dostęp do mocnego samochodu, a jeśli już tak jest to powinien znać swoje ograniczenia i próbować takich rzeczy na zamkniętym terenie w kontrolowanych warunkach, a nie na drogach publicznych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.